SprzętStacje

Nowa stacja – Krasicki Resort Świeradów Zdrój

Krasicki Resort nowa stacja Pogoda w Karkonoszach

Rośniemy ! Na naszej mapie pogodowej pojawiła się nowa stacja zlokalizowana w pięknym nowoczesnym hotelu jakim jest Krasicki Resort w Świeradowie Zdrój w samym sercu Gór Izerskich.

Obiekt oferuje komfortowe pokoje, które są elegancko urządzone i wyposażone we wszelkie udogodnienia, aby zapewnić gościom relaksujący i przyjemny pobyt. Restauracja w hotelu serwuje wykwintne dania kuchni regionalnej i międzynarodowej, co sprawia, że pobyt staje się prawdziwą kulinarzną przyjemnością.

Hotel Krasicki Resort to również doskonałe miejsce na relaks i regenerację. Goście mogą skorzystać z kompleksu spa, który oferuje różnego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne. Basen, sauna i sala fitness są dostępne dla tych, którzy pragną aktywnie spędzić czas.

Okolica Świeradowa Zdroju zachęca do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. W sezonie letnim można tu wędrować po licznych trasach turystycznych, a zimą korzystać z tras narciarskich.

Stację umiejscowiliśmy na dachu przy jednym z kominów na specjalnie przygotowanym maszcie. Docelowo stacja zostanie przeniesiona z dachu budynku na dach altany gdzie trwa właśnie budowa stacji odnawialnych źródeł energii.

Hi, I’m chinczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *